Základní informace

01

Vznik

Okresní stavební bytové družstvo Olomouc se sídlem v Uničově, Dukelská čp. 1144; PSČ 783 91 Uničov, IČ 00052795, (dále jen „Okresní stavební bytové družstvo Olomouc“) vzniklo v 80. letech minulého století sloučením Okresního výstavbového bytového družstva Olomouc a různých menších bytových družstev v Uničově, Šternberku, Litovli a menší měrou též v Olomouci.

Družstvo je členem SČMBD

02

Působení

Okresní stavební bytové družstvo Olomouc má sídlo v Uničově, ale kromě toho má svá odloučená pracoviště ve Šternberku, v Litovli a v Olomouci – Slavoníně. Na těchto pracovištích zajišťují služby pro členy družstva i společenství vlastníků jednotek provozní technik a účetní.

03

Správa majetku

Okresní stavební bytové družstvo Olomouc má v současné době 17 zaměstnanců včetně ředitelky a spravuje cca 5300 bytů. Toto číslo v sobě zahrnuje jak vlastní byty, tak i byty ve společenství vlastníků jednotek, kterým bytové družstvo vykonává správu.

04

Činnost družstva

Okresní stavební bytové družstvo Olomouc nabízí provádění správy společenstvím vlastníků jednotek v olomouckém regionu. Je schopno provádět veškeré činnosti, které se vážou k této oblasti a kvalitně pokrýt požadavky jak v ekonomické, právní, tak i v technické oblasti.  

Jedná se o jeho nosnou činnost, kterou provádí s různými obměnami již téměř dvacetpět let, má potřebné vybavení, na současné podmínky má dlouhou historii.

NAPIŠTE NÁM

Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci, neváhejte a kontaktujte nás.